A' Design Awards kazananları açıklandı

Home > Press > Results > Award-winning designs
Uluslararası A' Design Award, tüm tasarım disiplinlerinde yılın en iyi tasarımlarını açıkladı.


A' Design Awards kazananları açıklandı

Uluslararası A' Design Award, tüm tasarım disiplinlerinde yılın en iyi tasarımlarını açıkladı.

Dünya Tasarım Sıralamalarını yöneten uluslararası tasarım ödülleri olan A' Design Award (http://www.designaward.com), en son tasarım yarışmasının sonuçlarını açıkladı.

A' Design Award, binlerce iyi tasarım, iyi tasarlanmış ürün ve ilham verici projeyi kazananlar olarak açıkladı. Yeni duyurulan ödüllü tasarımlar, A' Design Award kazananlar listesinde çevrimiçi olarak yayınlanıyor.

A' Design Award başvuruları, önde gelen akademisyenleri, etkili gazetecileri, yerleşik tasarım profesyonellerini ve dünyanın dört bir yanından deneyimli girişimcileri bir araya getiren uluslararası düzeyde etkili bir büyük jüri paneli tarafından dikkatle değerlendirildi.

A' Design Award jürisi, her projenin sunumuna ve detaylarına büyük önem verdi. Tasarım ödülüne ilgi, tüm büyük endüstriyel sektörlerden adaylıklar ve önemli sayıda ülkeden katılımlarla dünya çapındaydı.

İyi tasarım meraklıları ve dünya çapındaki gazeteciler, A' Design Award kazanan vitrini ziyaret ederek taze tasarım ilhamı almaya ve sanat, mimari, tasarım ve teknolojideki en son trendleri keşfetmeye candan davetlidir. Gazeteciler ve tasarım tutkunları da ödüllü tasarımcıların yer aldığı röportajlardan keyif alacak.

A' Tasarım Yarışması sonuçları her yıl Nisan ayının ortasında, ilk olarak ödül sahiplerine duyurulur. Genel sonuçların duyurusu daha sonra Mayıs ayının ortasında gelir.

Üstün tasarım, teknoloji ve yaratıcılık sergileyen dünya çapındaki en iyi ürünler, projeler ve hizmetler A' Design Award ile ödüllendirilir. A' Design Award, tasarım ve yenilikte mükemmelliği simgelemektedir.

Tasarım ödülleri ayrımının beş farklı seviyesi vardır:

Platinum: Platinum A' Design Award unvanı, son derece üstün tasarım nitelikleri sergileyen kesinlikle harika, son derece iyi, birinci sınıf tasarımlara verilir.

Gold: Gold A' Design Award unvanı, son derece üstün tasarım nitelikleri sergileyen son derece iyi, birinci sınıf tasarımlara verilir.

Silver: Silver A' Design Award unvanı, tasarımda üstün bir mükemmellik sergileyen son derece iyi dünya standartlarında tasarımlara verilir.

Bronz: Bronze A' Design Award unvanı, tasarımda mükemmelliği gösteren çok iyi tasarımlara verilir.

Demir: Demir A' Tasarım Ödülü unvanı, tasarımda mükemmelliği gösteren iyi tasarımlara verilir.

Tüm ülkelerden tasarımcılar, sanatçılar, mimarlar, tasarım stüdyoları, mimarlık ofisleri, kreatif ajanslar, markalar, şirketler ve kurumlar, her yıl en iyi çalışmalarını, projelerini ve ürünlerini ödül için aday göstererek ödüllerde yer almaya davet ediliyor.

A' Tasarım Ödülleri, birçok alt kategoriyi de içeren çok çeşitli yarışma kategorilerinde verilmektedir.

A' Design Award kategorileri beş süper sette toplanabilir:

İyi Mekansal Tasarım Ödülü: Mekansal tasarım ödül kategorisi, mimari, iç tasarım, kentsel tasarım ve peyzaj tasarımı alanlarındaki iyi tasarımları tanır.

İyi Endüstriyel Tasarım Ödülü: Endüstriyel tasarım ödül kategorisi, ürün tasarımı, mobilya tasarımı, aydınlatma tasarımı, cihaz tasarımı, araç tasarımı, ambalaj tasarımı ve makine tasarımı alanlarındaki iyi tasarımları tanır.

İyi İletişim Tasarımı Ödülü: İletişim tasarımı ödül kategorisi, grafik tasarımı, etkileşim tasarımı, oyun tasarımı, dijital sanat, illüstrasyon, videografi, reklam ve pazarlama tasarımı alanlarındaki iyi tasarımları tanır.

İyi Moda Tasarımı Ödülü: Moda tasarımı ödül kategorisi, mücevher tasarımı, moda aksesuar tasarımı, giyim, ayakkabı ve giysi tasarımı alanlarındaki iyi tasarımları tanır.

İyi Sistem Tasarımı Ödülü: Sistem tasarımı ödül kategorisi, hizmet tasarımı, tasarım stratejisi, stratejik tasarım, iş modeli tasarımı, kalite ve yenilik alanlarındaki iyi tasarımları tanır.

Uygun ödül sahipleri, başarılarını kutlamak, kupalarını, ödül sertifikalarını ve yıllıklarını toplamak için sahneye çağrılacakları İtalya'da göz alıcı bir gala gecesine ve ödül törenine davet edilir.

Ödüllü tasarımlar, İtalya'daki uluslararası bir tasarım sergisinde de sergileniyor. A' Tasarım Ödülü'nün uygun kazananları, gıpta edilen A' Tasarım Ödülü'ne layık görüldü.

A' Tasarım Ödülü, ödüllü iyi tasarımlar için küresel bir takdir ve farkındalık yaratmaya yardımcı olmak için bir dizi halkla ilişkiler, tanıtım ve lisanslama hizmetini içerir.

A' Tasarım Ödülü, iyi tasarım ürünlerini, projelerini ve hizmetlerini piyasadaki diğer ürün, proje ve hizmetlerden ayırt etmelerine yardımcı olmak için hak kazananlara A' Tasarım Ödülü Sahibi Logosunun lisanslanmasını içerir.

A' Tasarım Ödülü, ödüllü tasarımların dünya çapında tanıtım, pazarlama ve medya yerleşimi kazanmasına yardımcı olmak için uluslararası ve çok dilli halkla ilişkiler, reklam ve tanıtım hizmetlerini içerir.

A' Design Award, her yıl düzenlenen bir tasarım etkinliğidir. A' Design Award and Competition'ın bir sonraki baskısına girişler şimdiden açık. A' Tasarım Ödülü, tüm sektörlerdeki tüm ülkelerden gelen başvuruları kabul eder. İlgilenen taraflar, A' Design Award web sitesinde ödül için iyi tasarımları aday gösterebilirler.

Mevcut jüri üyelerinin listesi, tasarım değerlendirme kriterleri, tasarım yarışması son tarihleri, tasarım yarışması giriş formları ve tasarım ödülü giriş sunum kılavuzları A' Design Award web sitesinde mevcuttur.

A' Tasarım Ödülleri Hakkında

A' Design Award, toplumu iyi tasarımla ilerletmek için hayırsever bir hedefe sahiptir. A' Design Award, dünya çapında iyi tasarım uygulamaları ve ilkeleri için farkındalık yaratmanın yanı sıra tüm endüstriyel sektörlerde yaratıcılığı, özgün fikirleri ve konsept üretimini ateşleyip ödüllendirmeyi amaçlıyor.

A' Design Award, dünya çapında yaratıcılara, yenilikçilere ve markalara topluma fayda sağlayan üstün ürünler ve projeler üretmeleri için güçlü teşvikler oluşturarak bilim, tasarım ve teknolojinin sınırlarını zorlamayı amaçlıyor.

A' Design Award, ek değer, artan fayda, yeni işlevsellik, gelişmiş estetik, olağanüstü verimlilik, daha iyi sürdürülebilirlik ve daha yüksek performans sunan üstün ürün ve projeleri teşvik etmeyi dört gözle bekliyor.

A' Tasarım Ödülü, iyi tasarımla daha iyi bir gelecek yaratmaya yönelik güçlü bir itici güç olmayı hedefliyor ve bu nedenle A' Tasarım Ödülü, özellikle ödüllendirilen iyi tasarımları tanıtmak için çok sayıda hizmet içeriyor.


A' Design Awards kazananlarını görün
See other A' Design Award and Competition WinnersA' Design Award Presentation Submit Your Designs
 
design award logo

BENEFITS
THE DESIGN PRIZE
WINNERS SERVICES
PR CAMPAIGN
PRESS RELEASE
MEDIA CAMPAIGNS
AWARD TROPHY
AWARD CERTIFICATE
AWARD WINNER LOGO
PRIME DESIGN MARK
BUY & SELL DESIGN
DESIGN BUSINESS NETWORK
AWARD SUPPLEMENT

METHODOLOGY
DESIGN AWARD JURY
PRELIMINARY SCORE
VOTING SYSTEM
EVALUATION CRITERIA
METHODOLOGY
BENEFITS FOR WINNERS
PRIVACY POLICY
ELIGIBILITY
FEEDBACK
WINNERS' MANUAL
PROOF OF CREATION
WINNER KIT CONTENTS
FAIR JUDGING
AWARD YEARBOOK
AWARD GALA NIGHT
AWARD EXHIBITION

MAKING AN ENTRY
ENTRY INSTRUCTIONS
REGISTRATION
ALL CATEGORIES

FEES & DATES
FURTHER FEES POLICY
MAKING A PAYMENT
PAYMENT METHODS
DATES & FEES

TRENDS & REPORTS
DESIGN TRENDS
DESIGNER REPORTS
DESIGNER PROFILES
DESIGN INTERVIEWS

ABOUT
THE AWARD
AWARD IN NUMBERS
HOMEPAGE
AWARD WINNING DESIGNS
DESIGNER OF THE YEAR
MUSEUM OF DESIGN
PRIME CLUBS
SITEMAP
RESOURCE

RANKINGS
DESIGNER RANKINGS
WORLD DESIGN RANKINGS
DESIGN CLASSIFICATIONS
POPULAR DESIGNERS

CORPORATE
GET INVOLVED
SPONSOR AN AWARD
BENEFITS FOR SPONSORS

PRESS
DOWNLOADS
PRESS-KITS
PRESS PORTAL
LIST OF WINNERS
PUBLICATIONS
RANKINGS
CALL FOR ENTRIES
RESULTS ANNOUNCEMENT

CONTACT US
CONTACT US
GET SUPPORT

Good design deserves great recognition.
A' Design Award & Competition.