Results Announced

Home > Press > Results > Results Announced
A' International Design Award & Competition Announces 2022 Results


Tiek paziņoti A' Design Awards uzvarētāji

Starptautiskā A' Design Award tika paziņoti par gada labākajiem dizainparaugiem visās dizaina disciplīnās.

A' Design Award (http://www.designaward.com), starptautiskās dizaina balvas, kas nosaka Pasaules dizaina klasifikāciju, paziņoja par sava jaunākā dizaina konkursa rezultātiem.

A' Design Award ir paziņojuši par uzvarētājiem tūkstošiem labu dizainu, labi izstrādātu produktu un iedvesmojošu projektu. Nesen paziņotie godalgotie dizaini tiek publicēti tiešsaistē A' Design Award uzvarētāju sarakstā.

A' Design Award darbus rūpīgi izvērtēja starptautiski ietekmīga lielā žūrija, kas pulcēja ievērojamus akadēmiķus, ietekmīgus žurnālistus, atzītus dizaina profesionāļus un pieredzējušus uzņēmējus no visas pasaules.

A' Design Award žūrija lielu uzmanību veltīja katra projekta prezentācijai un detaļām. Interese par dizaina balvu bija visā pasaulē, nominācijas no visām lielākajām rūpniecības nozarēm un pieteikumiem no ievērojama skaita valstu.

Laba dizaina entuziasti un žurnālisti visā pasaulē tiek laipni aicināti smelties jaunu dizaina iedvesmu un atklāt jaunākās tendences mākslā, arhitektūrā, dizainā un tehnoloģijās, apmeklējot A' Design Award ieguvēju vitrīnu. Žurnālistiem un dizaina entuziastiem patiks arī intervijas, kurās piedalās godalgoti dizaineri.

A' dizaina konkursa rezultāti tiek paziņoti katru gadu aprīļa vidū, vispirms balvas ieguvējiem. Publiski rezultāti tiks paziņoti vēlāk maija vidū.

Labākie produkti, projekti un pakalpojumi visā pasaulē, kas demonstrē izcilu dizainu, tehnoloģijas un radošumu, tiek apbalvoti ar A' Design Award balvu. A' Design Award simbolizē izcilību dizaina un inovāciju jomā.

Ir pieci dažādi dizaina balvu līmeņi:

Platinum: Platinum A' Design Award tituls tiek piešķirts absolūti brīnišķīgiem ārkārtīgi labiem pasaules klases dizainiem, kas demonstrē ārkārtīgi izcilas dizaina īpašības.

Zelts: Zelta A' Design Award tituls tiek piešķirts ārkārtīgi labiem pasaules klases dizainiem, kas demonstrē ārkārtīgi izcilas dizaina īpašības.

Sudrabs: Sudraba A' Dizaina balvas tituls tiek piešķirts ārkārtīgi labiem pasaules klases dizainiem, kas demonstrē izcilu dizaina izcilību.

Bronza: Bronzas A dizaina balvas tituls tiek piešķirts ļoti labiem dizainparaugiem, kas demonstrē izcilību dizainā.

Dzelzs: Iron A' Design Award tituls tiek piešķirts labiem dizainparaugiem, kas demonstrē izcilību dizainā.

Dizaineri, mākslinieki, arhitekti, dizaina studijas, arhitektūras biroji, radošās aģentūras, zīmoli, uzņēmumi un institūcijas no visām valstīm katru gadu tiek aicināti piedalīties apbalvojumos, izvirzot savus labākos darbus, projektus un produktus apbalvošanai.

A' Design Awards tiek piešķirtas ļoti plašā konkursa kategoriju klāstā, kas turklāt satur daudzas apakškategorijas.

A' Design Award kategorijas var iedalīt piecās superkopās:

Balva par labu telpisko dizainu: Telpiskā dizaina balvas kategorijā tiek atzīti labi projekti arhitektūrā, interjera dizainā, pilsētvides dizainā un ainavu dizainā.

Balva par labu rūpniecisko dizainu: Rūpnieciskā dizaina balvas kategorijā tiek atzīts labs dizains produktu dizainā, mēbeļu dizainā, apgaismojuma dizainā, ierīču dizainā, transportlīdzekļu dizainā, iepakojuma dizainā un mašīnu dizainā.

Balva par labu komunikācijas dizainu: Komunikācijas dizaina balvas kategorijā tiek atzīts labs dizains grafiskajā dizainā, mijiedarbības dizainā, spēļu dizainā, digitālajā mākslā, ilustrācijās, videogrāfijā, reklāmas un mārketinga dizainā.

Balva par labu modes dizainu: Modes dizaina balvas kategorijā tiek atzīti labi dizaini juvelierizstrādājumu dizainā, modes aksesuāru dizainā, apģērbu, apavu un apģērbu dizainā.

Balva par labu sistēmas dizainu: Sistēmas dizaina balvas kategorijā tiek atzīti labi dizaini pakalpojumu dizaina, dizaina stratēģijas, stratēģiskā dizaina, biznesa modeļa dizaina, kvalitātes un inovācijas jomā.

Atbilstīgie balvas ieguvēji tiek aicināti apmeklēt krāšņu svinīgo vakaru un apbalvošanas ceremoniju Itālijā, kur viņi tiks aicināti uz skatuves, lai atzīmētu panākumus, kā arī savāktu savas trofejas, apbalvojumu sertifikātus un gadagrāmatas.

Godalgotie dizaini tiek tālāk izstādīti starptautiskā dizaina izstādē Itālijā. Atbilstīgiem A' dizaina balvas ieguvējiem tiek piešķirta kārotā A' dizaina balva.

A' Design Prize ietver virkni sabiedrisko attiecību, publicitātes un licencēšanas pakalpojumu, lai palīdzētu radīt globālu atzinību un izpratni par godalgotajiem labiem dizainparaugiem.

A' Design Prize ietver A' Design Award uzvarētāja logotipa licencēšanu atbilstošiem laureātiem, lai palīdzētu viņiem atšķirt savus labos dizaina produktus, projektus un pakalpojumus no citiem tirgū esošajiem produktiem, projektiem un pakalpojumiem.

A' Design Prize ietver starptautiskās un daudzvalodu sabiedrisko attiecību, reklāmas un veicināšanas pakalpojumus, lai palīdzētu godalgotajiem dizainparaugiem iegūt atpazīstamību visā pasaulē, mārketingu un izvietošanu plašsaziņas līdzekļos.

A' Design Award ir ikgadējs dizaina pasākums. Jau ir atvērta pieteikšanās nākamajam A' dizaina balvas un konkursa izdevumam. A' Design Award pieņem pieteikumus no visām valstīm visās nozarēs. Ieinteresētās personas ir laipni aicinātas izvirzīt labus dizainus apbalvošanai A' Design Award tīmekļa vietnē.

Pašreizējo žūrijas locekļu saraksts, dizainparaugu vērtēšanas kritēriji, metu konkursa termiņi, metu konkursa pieteikšanās veidlapas un dizaina balvas darbu pasniegšanas vadlīnijas ir pieejamas A' Design Award tīmekļa vietnē.

Par A' Design Awards

A' Design Award ir filantropisks mērķis veicināt sabiedrību ar labu dizainu. A' Design Award mērķis ir radīt izpratni par labu dizaina praksi un principiem visā pasaulē, kā arī rosināt un apbalvot radošumu, oriģinālas idejas un koncepciju ģenerēšanu visās rūpniecības nozarēs.

A' Design Award mērķis ir virzīt uz priekšu zinātnes, dizaina un tehnoloģiju robežas, radot spēcīgus stimulus radītājiem, novatoriem un zīmoliem visā pasaulē nākt klajā ar izciliem produktiem un projektiem, kas sniedz labumu sabiedrībai.

A' Design Award cer reklamēt izcilus produktus un projektus, kas piedāvā papildu vērtību, lielāku lietderību, jaunu funkcionalitāti, uzlabotu estētiku, izcilu efektivitāti, labāku ilgtspējību un augstāku veiktspēju.

A' Design Award mērķis ir būt spēcīgs virzītājspēks, lai radītu labāku nākotni ar labu dizainu, un tāpēc A' Design Prize īpaši ietver lielu pakalpojumu skaitu, lai popularizētu piešķirtos labos dizainus.


See the winners of the A' Design Awards
See other A' Design Award and Competition WinnersA' Design Award Presentation Submit Your Designs
 
design award logo

BENEFITS
THE DESIGN PRIZE
WINNERS SERVICES
PR CAMPAIGN
PRESS RELEASE
MEDIA CAMPAIGNS
AWARD TROPHY
AWARD CERTIFICATE
AWARD WINNER LOGO
PRIME DESIGN MARK
BUY & SELL DESIGN
DESIGN BUSINESS NETWORK
AWARD SUPPLEMENT

METHODOLOGY
DESIGN AWARD JURY
PRELIMINARY SCORE
VOTING SYSTEM
EVALUATION CRITERIA
METHODOLOGY
BENEFITS FOR WINNERS
PRIVACY POLICY
ELIGIBILITY
FEEDBACK
WINNERS' MANUAL
PROOF OF CREATION
WINNER KIT CONTENTS
FAIR JUDGING
AWARD YEARBOOK
AWARD GALA NIGHT
AWARD EXHIBITION

MAKING AN ENTRY
ENTRY INSTRUCTIONS
REGISTRATION
ALL CATEGORIES

FEES & DATES
FURTHER FEES POLICY
MAKING A PAYMENT
PAYMENT METHODS
DATES & FEES

TRENDS & REPORTS
DESIGN TRENDS
DESIGNER REPORTS
DESIGNER PROFILES
DESIGN INTERVIEWS

ABOUT
THE AWARD
AWARD IN NUMBERS
HOMEPAGE
AWARD WINNING DESIGNS
DESIGNER OF THE YEAR
MUSEUM OF DESIGN
PRIME CLUBS
SITEMAP
RESOURCE

RANKINGS
DESIGNER RANKINGS
WORLD DESIGN RANKINGS
DESIGN CLASSIFICATIONS
POPULAR DESIGNERS

CORPORATE
GET INVOLVED
SPONSOR AN AWARD
BENEFITS FOR SPONSORS

PRESS
DOWNLOADS
PRESS-KITS
PRESS PORTAL
LIST OF WINNERS
PUBLICATIONS
RANKINGS
CALL FOR ENTRIES
RESULTS ANNOUNCEMENT

CONTACT US
CONTACT US
GET SUPPORT

Good design deserves great recognition.
A' Design Award & Competition.