Results Announced

Home > Press > Results > Results Announced
A' International Design Award & Competition Announces 2022 Results


Paskelbti „A' Design Awards“ nugalėtojai

Tarptautinis A' Design Award apdovanojimas paskelbė geriausius metų dizainus visose dizaino srityse.

A' Design Award (http://www.designaward.com), tarptautiniai dizaino apdovanojimai, valdantys Pasaulio dizaino reitingus, paskelbė naujausio dizaino konkurso rezultatus.

„A' Design Award“ nugalėtojais paskelbė tūkstančius gerų dizainų, gerai suprojektuotų gaminių ir įkvepiančių projektų. Naujai paskelbti apdovanojimus pelnę dizainai skelbiami internete A' Design Award nugalėtojų sąraše.

A' Design Award kūrinius kruopščiai įvertino tarptautiniu mastu įtakinga didžioji žiuri komisija, kuri subūrė žinomus akademikus, įtakingus žurnalistus, pripažintus dizaino profesionalus ir patyrusius verslininkus iš viso pasaulio.

A' Design Award žiuri daug dėmesio skyrė kiekvieno projekto pristatymui ir detalėms. Susidomėjimas dizaino apdovanojimu buvo visame pasaulyje – nominacijos buvo iš visų pagrindinių pramonės sektorių ir daugybė šalių.

Gero dizaino entuziastai ir žurnalistai visame pasaulyje yra nuoširdžiai kviečiami pasisemti naujo dizaino įkvėpimo ir atrasti naujausias meno, architektūros, dizaino ir technologijų tendencijas, apsilankius „A' Design Award“ laureato parodoje. Žurnalistai ir dizaino entuziastai taip pat patiks pokalbiais su apdovanojimus pelniusiais dizaineriais.

A' dizaino konkurso rezultatai skelbiami kasmet balandžio viduryje, pirmiausia apdovanojimų laimėtojams. Vieši rezultatai bus paskelbti vėliau gegužės viduryje.

Geriausi produktai, projektai ir paslaugos visame pasaulyje, demonstruojantys puikų dizainą, technologijas ir kūrybiškumą, apdovanojami A' Design Award apdovanojimu. A' Design Award simbolizuoja meistriškumą dizaino ir naujovių srityje.

Yra penki skirtingi dizaino apdovanojimų lygiai:

Platina: „Platinum A' Design Award“ titulas suteikiamas absoliučiai nuostabiam, labai geram pasaulinio lygio dizainui, demonstruojančiam nepaprastai puikias dizaino savybes.

Auksas: „Gold A' Design Award“ titulas suteikiamas itin geriems pasaulinio lygio projektams, kurie demonstruoja nepaprastai puikias dizaino savybes.

Sidabras: Silver A' Design Award titulas suteikiamas ypač geriems pasaulinio lygio projektams, kurie demonstruoja puikų dizaino meistriškumą.

Bronza: „Bronze A' Design Award“ titulas suteikiamas labai geriems projektams, kurie demonstruoja dizaino meistriškumą.

Geležis: „Iron A' Design Award“ titulas suteikiamas geriems dizainams, demonstruojantiems puikų dizainą.

Visų šalių dizaineriai, menininkai, architektai, dizaino studijos, architektūros biurai, kūrybinės agentūros, prekių ženklai, įmonės ir institucijos kasmet kviečiami dalyvauti apdovanojimuose, nominuojant geriausius savo darbus, projektus ir gaminius.

A' Design Awards apdovanojimai teikiami labai įvairiose konkurso kategorijose, kuriose taip pat yra daug subkategorijų.

A' Design Award kategorijos gali būti suskirstytos į penkis superrinkinius:

Apdovanojimas už gerą erdvinį dizainą: Erdvinio dizaino apdovanojimų kategorijoje pripažįstamas geras architektūros, interjero dizaino, miesto dizaino ir kraštovaizdžio dizainas.

Apdovanojimas už gerą pramoninį dizainą: Pramoninio dizaino apdovanojimų kategorijoje pripažįstamas geras gaminių dizaino, baldų dizaino, apšvietimo, prietaisų dizaino, transporto priemonių dizaino, pakuočių dizaino ir mašinų dizaino dizainas.

Apdovanojimas už gerą komunikacijos dizainą: Komunikacijos dizaino apdovanojimų kategorijoje pripažįstamas geras dizainas grafinio dizaino, sąveikos dizaino, žaidimų dizaino, skaitmeninio meno, iliustracijų, vaizdo įrašų, reklamos ir rinkodaros dizaino srityse.

Apdovanojimas už gerą mados dizainą: Mados dizaino apdovanojimų kategorijoje pripažįstamas geras papuošalų dizaino, madingų aksesuarų dizaino, drabužių, avalynės ir drabužių dizaino dizainas.

Apdovanojimas už gerą sistemos dizainą: Sistemos dizaino apdovanojimų kategorijoje pripažįstamas geras paslaugų dizaino, dizaino strategijos, strateginio dizaino, verslo modelio dizaino, kokybės ir inovacijų dizainas.

Tinkami apdovanojimų laimėtojai kviečiami dalyvauti spalvingame iškilmingame vakare ir apdovanojimų ceremonijoje Italijoje, kur jie bus pakviesti į sceną pasidžiaugti savo sėkme ir atsiimti trofėjus, apdovanojimo sertifikatus ir metraščius.

Apdovanojimus pelnę dizainai toliau eksponuojami tarptautinėje dizaino parodoje Italijoje. Tinkamiems A' dizaino apdovanojimo nugalėtojams įteikiamas trokštamas A' dizaino prizas.

„A' Design Prize“ apima daugybę viešųjų ryšių, viešinimo ir licencijavimo paslaugų, padedančių pasauliniu mastu įvertinti apdovanojimus pelniusius gerus dizainus ir juos informuoti.

Į „A“ dizaino prizą įtrauktas „A“ dizaino apdovanojimo nugalėtojo logotipo licencijavimas tinkamiems laureatams, siekiant padėti jiems atskirti savo gero dizaino produktus, projektus ir paslaugas nuo kitų rinkoje esančių produktų, projektų ir paslaugų.

„A' Design Prize“ apima tarptautinius ir daugiakalbius viešuosius ryšius, reklamos ir skatinimo paslaugas, padedančias apdovanojimus pelniusiems dizainams gauti pasaulinį atgarsį, rinkodarą ir reklamą žiniasklaidoje.

A' Design Award yra kasmetinis dizaino renginys. Jau paskelbti darbai į kitą A' dizaino apdovanojimo ir konkurso leidimą. „A' Design Award“ apdovanojimai priimami iš visų šalių ir visose pramonės šakose. Suinteresuotosios šalys gali siūlyti gerus dizainus apdovanojimams A' Design Award svetainėje.

Dabartinių žiuri narių sąrašas, dizaino vertinimo kriterijai, dizaino konkurso terminai, dizaino konkurso paraiškos formos ir dizaino apdovanojimų pristatymo gairės pateikiamos A' Design Award svetainėje.

Apie A' Design Awards

„A' Design Award“ turi filantropinį tikslą gerinti visuomenę geru dizainu. „A' Design Award“ tikslas – visame pasaulyje supažindinti su geromis dizaino praktikomis ir principais, taip pat paskatinti ir apdovanoti kūrybiškumą, originalias idėjas ir koncepcijų kūrimą visuose pramonės sektoriuose.

„A' Design Award“ apdovanojimu siekiama žengti į priekį mokslo, dizaino ir technologijų ribose, sukuriant stiprias paskatas kūrėjams, novatoriams ir prekių ženklams visame pasaulyje kurti geresnius produktus ir projektus, kurie būtų naudingi visuomenei.

„A' Design Award“ tikisi reklamuoti aukščiausios kokybės produktus ir projektus, kurie siūlo papildomą vertę, didesnį naudingumą, naują funkcionalumą, geresnę estetiką, išskirtinį efektyvumą, geresnį tvarumą ir didesnį našumą.

„A“ dizaino apdovanojimas siekia būti stipri varomoji jėga kuriant geresnę ateitį su geru dizainu, todėl „A“ dizaino prizas ypač apima daugybę paslaugų, skatinančių apdovanotus gerus dizainus.


See the winners of the A' Design Awards
See other A' Design Award and Competition WinnersA' Design Award Presentation Submit Your Designs
 
design award logo

BENEFITS
THE DESIGN PRIZE
WINNERS SERVICES
PR CAMPAIGN
PRESS RELEASE
MEDIA CAMPAIGNS
AWARD TROPHY
AWARD CERTIFICATE
AWARD WINNER LOGO
PRIME DESIGN MARK
BUY & SELL DESIGN
DESIGN BUSINESS NETWORK
AWARD SUPPLEMENT

METHODOLOGY
DESIGN AWARD JURY
PRELIMINARY SCORE
VOTING SYSTEM
EVALUATION CRITERIA
METHODOLOGY
BENEFITS FOR WINNERS
PRIVACY POLICY
ELIGIBILITY
FEEDBACK
WINNERS' MANUAL
PROOF OF CREATION
WINNER KIT CONTENTS
FAIR JUDGING
AWARD YEARBOOK
AWARD GALA NIGHT
AWARD EXHIBITION

MAKING AN ENTRY
ENTRY INSTRUCTIONS
REGISTRATION
ALL CATEGORIES

FEES & DATES
FURTHER FEES POLICY
MAKING A PAYMENT
PAYMENT METHODS
DATES & FEES

TRENDS & REPORTS
DESIGN TRENDS
DESIGNER REPORTS
DESIGNER PROFILES
DESIGN INTERVIEWS

ABOUT
THE AWARD
AWARD IN NUMBERS
HOMEPAGE
AWARD WINNING DESIGNS
DESIGNER OF THE YEAR
MUSEUM OF DESIGN
PRIME CLUBS
SITEMAP
RESOURCE

RANKINGS
DESIGNER RANKINGS
WORLD DESIGN RANKINGS
DESIGN CLASSIFICATIONS
POPULAR DESIGNERS

CORPORATE
GET INVOLVED
SPONSOR AN AWARD
BENEFITS FOR SPONSORS

PRESS
DOWNLOADS
PRESS-KITS
PRESS PORTAL
LIST OF WINNERS
PUBLICATIONS
RANKINGS
CALL FOR ENTRIES
RESULTS ANNOUNCEMENT

CONTACT US
CONTACT US
GET SUPPORT

Good design deserves great recognition.
A' Design Award & Competition.