Results Announced

Home > Press > Results > Results Announced
A' International Design Award & Competition Announces 2022 Results


Оголошено переможців A' Design Awards

Міжнародна премія A' Design Award оголосила найкращі проекти року у всіх дизайнерських дисциплінах.

A' Design Award (http://www.designaward.com), міжнародна нагорода в галузі дизайну, яка регулює World Design Rankings, оголосила результати свого останнього конкурсу дизайнерів.

Нагорода A' Design Award оголосила переможцями тисячі гарних дизайнів, добре розроблених продуктів і надихаючих проектів. Нещодавно оголошені проекти, які отримали нагороди, публікуються в Інтернеті в списку переможців A' Design Award.

Роботи на A' Design Award були ретельно оцінені міжнародно впливовим великим журі, яке об’єднало видатних науковців, впливових журналістів, визнаних професіоналів у сфері дизайну та досвідчених підприємців з усього світу.

Журі A' Design Award приділяло велику увагу презентації та деталям кожного проекту. Інтерес до премії за дизайн був у всьому світі: номінації з усіх основних галузей промисловості та заявки від значної кількості країн.

Запрошуємо ентузіастів гарного дизайну та журналістів з усього світу отримати свіже натхнення для дизайну та відкрити для себе останні тенденції в мистецтві, архітектурі, дизайні та технологіях, відвідавши вітрину переможця A' Design Award. Журналістам та ентузіастам дизайну також сподобаються інтерв’ю з відзначеними нагородами дизайнерами.

Результати конкурсу дизайнерів оголошуються щороку в середині квітня першими для переможців. Публічне оголошення результатів буде пізніше, в середині травня.

Найкращі продукти, проекти та послуги в усьому світі, які демонструють чудовий дизайн, технології та креативність, нагороджуються нагородою A' Design Award. A' Design Award символізує досконалість у дизайні та інноваціях.

Існує п'ять різних рівнів розрізнення нагород за дизайн:

Platinum: титул Platinum A' Design Award присуджується абсолютно чудовим надзвичайно гарним дизайнам світового класу, які демонструють надзвичайно чудові дизайнерські якості.

Золото: титул Gold A' Design Award присвоюється надзвичайно гарним дизайнам світового класу, які демонструють надзвичайно високі дизайнерські якості.

Срібло: титул Silver A' Design Award присвоюється надзвичайно гарним дизайнам світового класу, які демонструють чудову досконалість у дизайні.

Бронза: титул Bronze A' Design Award присвоюється дуже хорошим дизайнам, які демонструють досконалість у дизайні.

Iron: титул Iron A' Design Award присвоюється гарним дизайнам, які демонструють досконалість у дизайні.

Дизайнери, художники, архітектори, дизайнерські студії, архітектурні бюро, креативні агентства, бренди, компанії та установи з усіх країн щорічно закликаються брати участь у нагородах, висуваючи свої найкращі роботи, проекти та продукти для розгляду нагород.

Нагороди A' Design Awards присуджуються в дуже широкому діапазоні конкурсних категорій, який також містить багато підкатегорій.

Номінації A' Design Award можуть бути згруповані в п'ять супернаборів:

Нагорода за хороший просторовий дизайн: категорія нагороди за просторовий дизайн відзначає хороші проекти в архітектурі, дизайні інтер’єру, міському та ландшафтному дизайні.

Нагорода за хороший промисловий дизайн: категорія нагороди промислового дизайну відзначає хороші проекти в дизайні продукції, дизайні меблів, дизайні освітлення, дизайну приладів, дизайну транспортних засобів, дизайну упаковки та дизайну машин.

Нагорода за хороший комунікаційний дизайн: категорія нагороди в галузі комунікаційного дизайну відзначає хороші проекти в графічному дизайні, дизайні взаємодії, ігровому дизайні, цифровому мистецтві, ілюстрації, відеозйомці, рекламному та маркетинговому дизайні.

Нагорода за гарний дизайн одягу: категорія нагороди в галузі модного дизайну відзначає хороші проекти в дизайні ювелірних виробів, модних аксесуарів, одягу, взуття та дизайну одягу.

Нагорода за гарний системний дизайн: категорія нагород за проектування системи визнає хороші проекти в області дизайну послуг, стратегії дизайну, стратегічного дизайну, дизайну бізнес-моделі, якості та інновацій.

Відповідних лауреатів запрошують на гламурну гала-вечір та церемонію нагородження в Італії, де їх викличуть на сцену, щоб відсвяткувати свій успіх, а також отримати свої трофеї, нагородні сертифікати та щорічники.

Відзначені нагородами проекти також експонуються на міжнародній виставці дизайну в Італії. Переможці, які мають право на премію A' Design Award, отримують бажану премію A' Design Prize.

Премія A' Design Prize включає низку послуг зі зв'язків з громадськістю, реклами та ліцензування, щоб допомогти створити глобальну оцінку та поінформованість про відзначені нагородами гарні дизайни.

Премія A' Design Prize включає ліцензування логотипу A' Design Award Winner для лауреатів, які відповідають вимогам, щоб допомогти їм відрізняти свої хороші дизайнерські продукти, проекти та послуги від інших продуктів, проектів і послуг на ринку.

Премія A' Design Prize включає міжнародні та багатомовні послуги зі зв’язків з громадськістю, рекламу та рекламні послуги, щоб допомогти відзначеним нагородами дизайнам отримати світове визнання, маркетинг і розміщення в ЗМІ.

A' Design Award — щорічна дизайнерська подія. Заявки на наступне видання A' Design Award та конкурс уже відкриті. Премія A' Design Award приймає заявки з усіх країн у всіх галузях. Зацікавлені сторони можуть запропонувати хороші проекти для розгляду нагород на веб-сайті A' Design Award.

Список поточних членів журі, критерії оцінки дизайну, кінцеві терміни конкурсу дизайнерів, форми заявок на конкурс дизайну та рекомендації щодо презентації нагород за дизайн доступні на веб-сайті A' Design Award.

Про A' Design Awards

Премія A' Design Award має благодійну мету — просувати суспільство за допомогою хорошого дизайну. Нагорода A' Design Award має на меті привернути увагу до передових методів і принципів дизайну в усьому світі, а також розпалити та винагородити творчість, оригінальні ідеї та створення концепцій у всіх галузях промисловості.

Нагорода A' Design Award має на меті просунути кордони науки, дизайну та технологій, створюючи потужні стимули для творців, новаторів і брендів у всьому світі, щоб створювати чудові продукти та проекти, які приносять користь суспільству.

A' Design Award з нетерпінням чекає просування чудових продуктів і проектів, які пропонують додаткову цінність, підвищену корисність, нову функціональність, покращену естетику, виняткову ефективність, кращу стійкість та вищу продуктивність.

Нагорода A' Design Award має на меті стати сильною рушійною силою для створення кращого майбутнього з хорошим дизайном, і саме тому A' Design Prize містить велику кількість послуг для просування нагороджених гарних дизайнів.


Подивіться на переможців A' Design Awards
See other A' Design Award and Competition WinnersA' Design Award Presentation Submit Your Designs
 
design award logo

BENEFITS
THE DESIGN PRIZE
WINNERS SERVICES
PR CAMPAIGN
PRESS RELEASE
MEDIA CAMPAIGNS
AWARD TROPHY
AWARD CERTIFICATE
AWARD WINNER LOGO
PRIME DESIGN MARK
BUY & SELL DESIGN
DESIGN BUSINESS NETWORK
AWARD SUPPLEMENT

METHODOLOGY
DESIGN AWARD JURY
PRELIMINARY SCORE
VOTING SYSTEM
EVALUATION CRITERIA
METHODOLOGY
BENEFITS FOR WINNERS
PRIVACY POLICY
ELIGIBILITY
FEEDBACK
WINNERS' MANUAL
PROOF OF CREATION
WINNER KIT CONTENTS
FAIR JUDGING
AWARD YEARBOOK
AWARD GALA NIGHT
AWARD EXHIBITION

MAKING AN ENTRY
ENTRY INSTRUCTIONS
REGISTRATION
ALL CATEGORIES

FEES & DATES
FURTHER FEES POLICY
MAKING A PAYMENT
PAYMENT METHODS
DATES & FEES

TRENDS & REPORTS
DESIGN TRENDS
DESIGNER REPORTS
DESIGNER PROFILES
DESIGN INTERVIEWS

ABOUT
THE AWARD
AWARD IN NUMBERS
HOMEPAGE
AWARD WINNING DESIGNS
DESIGNER OF THE YEAR
MUSEUM OF DESIGN
PRIME CLUBS
SITEMAP
RESOURCE

RANKINGS
DESIGNER RANKINGS
WORLD DESIGN RANKINGS
DESIGN CLASSIFICATIONS
POPULAR DESIGNERS

CORPORATE
GET INVOLVED
SPONSOR AN AWARD
BENEFITS FOR SPONSORS

PRESS
DOWNLOADS
PRESS-KITS
PRESS PORTAL
LIST OF WINNERS
PUBLICATIONS
RANKINGS
CALL FOR ENTRIES
RESULTS ANNOUNCEMENT

CONTACT US
CONTACT US
GET SUPPORT

Good design deserves great recognition.
A' Design Award & Competition.