Results Announced

Home > Press > Results > Results Announced
A' International Design Award & Competition Announces 2022 Results


Ogłoszono zwycięzców A' Design Awards

Międzynarodowa nagroda A' Design Award ogłosiła najlepsze projekty roku we wszystkich dziedzinach wzornictwa.

A' Design Award (http://www.designaward.com), międzynarodowe nagrody za wzornictwo, które rządzą World Design Rankings, ogłosiły wyniki swojego najnowszego konkursu w dziedzinie wzornictwa.

A'Design Award ogłosiła zwycięzcami tysiące dobrych projektów, dobrze zaprojektowanych produktów i inspirujących projektów. Nowo ogłoszone nagrodzone projekty są publikowane online na liście zwycięzców A' Design Award.

Zgłoszenia do A' Design Award zostały starannie ocenione przez międzynarodowe jury, które zgromadziło wybitnych naukowców, wpływowych dziennikarzy, uznanych profesjonalistów w dziedzinie projektowania i doświadczonych przedsiębiorców z całego świata.

Jury A' Design Award przywiązywało dużą wagę do prezentacji i szczegółów każdego projektu. Zainteresowanie nagrodą za wzornictwo było ogólnoświatowe, z nominacjami ze wszystkich głównych sektorów przemysłu i zgłoszeniami ze znacznej liczby krajów.

Entuzjaści dobrego designu i dziennikarze na całym świecie są serdecznie zapraszani do czerpania inspiracji projektowych i odkrywania najnowszych trendów w sztuce, architekturze, designie i technologii, odwiedzając wystawę zdobywcy nagrody A' Design Award. Dziennikarze i miłośnicy designu ucieszą się również z wywiadów z nagradzanymi projektantami.

Wyniki konkursu A' Design Competition ogłaszane są co roku w połowie kwietnia, najpierw dla zwycięzców. Ogłoszenie wyników publicznych nastąpi w połowie maja.

Najlepsze produkty, projekty i usługi na całym świecie, które wykazują doskonałe wzornictwo, technologię i kreatywność, są nagradzane nagrodą A' Design Award. Nagroda A' Design Award symbolizuje doskonałość w projektowaniu i innowację.

Istnieje pięć różnych poziomów wyróżnienia nagród za wzornictwo:

Platyna: Tytuł Platinum A' Design Award przyznawany jest absolutnie cudownym, ekstremalnie dobrym projektom światowej klasy, które demonstrują wyjątkowo doskonałe właściwości projektowe.

Złoto: Tytuł Gold A' Design Award przyznawany jest wyjątkowo dobrym, światowej klasy projektom, które demonstrują wyjątkowo doskonałe właściwości projektowe.

Srebro: Tytuł Silver A' Design Award przyznawany jest wyjątkowo dobrym projektom światowej klasy, które wykazują doskonałą doskonałość w projektowaniu.

Brąz: Tytuł Bronze A' Design Award przyznawany jest bardzo dobrym projektom, które wykazują doskonałość w projektowaniu.

Żelazo: Tytuł Iron A' Design Award przyznawany jest dobrym projektom, które wykazują doskonałość w projektowaniu.

Projektanci, artyści, architekci, pracownie projektowe, biura architektoniczne, agencje kreatywne, marki, firmy i instytucje ze wszystkich krajów są co roku zapraszani do wzięcia udziału w wyróżnieniach, nominując swoje najlepsze prace, projekty i produkty do rozpatrzenia nagród.

Nagrody A' Design Awards przyznawane są w bardzo szerokiej gamie kategorii konkursowych, które dodatkowo zawierają wiele podkategorii.

Kategorie A' Design Award można podzielić na pięć supersetów:

Nagroda za Dobry Projekt Przestrzenny: Kategoria nagrody Projektowania Przestrzennego wyróżnia dobre projekty w architekturze, projektowaniu wnętrz, urbanistyce i projektowaniu krajobrazu.

Nagroda za Dobry Wzór Przemysłowy: Kategoria nagrody Wzornictwo przemysłowe wyróżnia dobre projekty w zakresie projektowania produktów, projektowania mebli, projektowania oświetlenia, projektowania urządzeń, projektowania pojazdów, projektowania opakowań i projektowania maszyn.

Award for Good Communication Design: Kategoria nagrody Communication design nagradza dobre projekty w zakresie projektowania graficznego, projektowania interakcji, projektowania gier, sztuki cyfrowej, ilustracji, wideografii, projektowania reklamowego i marketingowego.

Nagroda za Dobry Projekt Ubioru: Kategoria nagrody w zakresie projektowania mody wyróżnia dobre projekty w zakresie projektowania biżuterii, akcesoriów modowych, odzieży, obuwia i odzieży.

Nagroda za Dobry Projekt Systemu: Kategoria nagrody System design nagradza dobre projekty w zakresie projektowania usług, strategii projektowania, projektowania strategicznego, projektowania modeli biznesowych, jakości i innowacji.

Kwalifikujący się zdobywcy nagród są zaproszeni do wzięcia udziału w uroczystej gali i ceremonii wręczenia nagród we Włoszech, gdzie zostaną wezwani na scenę, aby uczcić swój sukces, a także odebrać trofea, certyfikaty nagród i roczniki.

Nagradzane projekty są następnie wystawiane na międzynarodowej wystawie wzornictwa we Włoszech. Kwalifikujący się zwycięzcy nagrody A' Design Award otrzymują upragnioną nagrodę A' Design Prize.

Nagroda A' Design Prize obejmuje szereg usług związanych z public relations, reklamą i licencjonowaniem, które pomagają stworzyć globalne uznanie i świadomość nagradzanych dobrych projektów.

Nagroda A' Design Prize obejmuje licencjonowanie logo A' Design Award Winner kwalifikującym się laureatom, aby pomóc im odróżnić ich dobre produkty, projekty i usługi od innych produktów, projektów i usług na rynku.

Nagroda A' Design Prize obejmuje międzynarodowe i wielojęzyczne usługi public relations, reklamowe i promocyjne, które pomagają nagradzanym projektom zdobyć światową ekspozycję, marketing i umieszczenie w mediach.

A' Design Award to coroczne wydarzenie projektowe. Zgłoszenia do kolejnej edycji A' Design Award and Competition są już otwarte. Nagroda A' Design Award przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich krajów ze wszystkich branż. Zainteresowane strony mogą nominować dobre projekty do rozpatrzenia nagrody na stronie internetowej A' Design Award.

Lista obecnych członków jury, kryteria oceny projektów, terminy konkursu projektowego, formularze zgłoszeniowe do konkursu projektowego oraz wytyczne dotyczące prezentacji nagrody projektowej są dostępne na stronie internetowej A' Design Award.

O nagrodach A' Design

Nagroda A' Design Award ma filantropijny cel, jakim jest rozwój społeczeństwa dzięki dobremu projektowi. Celem A' Design Award jest budowanie świadomości dobrych praktyk i zasad projektowania na całym świecie, a także rozpalanie i nagradzanie kreatywności, oryginalnych pomysłów i tworzenia koncepcji we wszystkich sektorach przemysłu.

Nagroda A' Design Award ma na celu przesuwanie granic nauki, projektowania i technologii poprzez budowanie silnych zachęt dla twórców, innowatorów i marek na całym świecie do tworzenia doskonałych produktów i projektów, które przynoszą korzyści społeczeństwu.

Nagroda A' Design Award ma na celu promowanie doskonałych produktów i projektów, które oferują dodatkową wartość, zwiększoną użyteczność, nową funkcjonalność, lepszą estetykę, wyjątkową wydajność, lepszą trwałość i wyższą wydajność.

Nagroda A' Design Award ma na celu bycie silną siłą napędową w kierunku tworzenia lepszej przyszłości dzięki dobremu wzornictwu, dlatego właśnie nagroda A' Design Prize zawiera wiele usług promujących nagrodzone dobre projekty.


Zobacz zwycięzców A' Design Awards
See other A' Design Award and Competition WinnersA' Design Award Presentation Submit Your Designs
 
design award logo

BENEFITS
THE DESIGN PRIZE
WINNERS SERVICES
PR CAMPAIGN
PRESS RELEASE
MEDIA CAMPAIGNS
AWARD TROPHY
AWARD CERTIFICATE
AWARD WINNER LOGO
PRIME DESIGN MARK
BUY & SELL DESIGN
DESIGN BUSINESS NETWORK
AWARD SUPPLEMENT

METHODOLOGY
DESIGN AWARD JURY
PRELIMINARY SCORE
VOTING SYSTEM
EVALUATION CRITERIA
METHODOLOGY
BENEFITS FOR WINNERS
PRIVACY POLICY
ELIGIBILITY
FEEDBACK
WINNERS' MANUAL
PROOF OF CREATION
WINNER KIT CONTENTS
FAIR JUDGING
AWARD YEARBOOK
AWARD GALA NIGHT
AWARD EXHIBITION

MAKING AN ENTRY
ENTRY INSTRUCTIONS
REGISTRATION
ALL CATEGORIES

FEES & DATES
FURTHER FEES POLICY
MAKING A PAYMENT
PAYMENT METHODS
DATES & FEES

TRENDS & REPORTS
DESIGN TRENDS
DESIGNER REPORTS
DESIGNER PROFILES
DESIGN INTERVIEWS

ABOUT
THE AWARD
AWARD IN NUMBERS
HOMEPAGE
AWARD WINNING DESIGNS
DESIGNER OF THE YEAR
MUSEUM OF DESIGN
PRIME CLUBS
SITEMAP
RESOURCE

RANKINGS
DESIGNER RANKINGS
WORLD DESIGN RANKINGS
DESIGN CLASSIFICATIONS
POPULAR DESIGNERS

CORPORATE
GET INVOLVED
SPONSOR AN AWARD
BENEFITS FOR SPONSORS

PRESS
DOWNLOADS
PRESS-KITS
PRESS PORTAL
LIST OF WINNERS
PUBLICATIONS
RANKINGS
CALL FOR ENTRIES
RESULTS ANNOUNCEMENT

CONTACT US
CONTACT US
GET SUPPORT

Good design deserves great recognition.
A' Design Award & Competition.